ВИХОВНІ ЗАХОДИ

ВИХОВНІ   ЗАХОДИ
     Відомий педагог Володимир Сухомлинський писав: «Творення людини – найвище напруження всіх наших сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене нашою працею». Ці мудрі слова, сказані кілька десятиліть тому, актуальні і по сьогодні.
     Останнім часом виховній роботі на гуртку «Етнографія» приділяється особлива увага. У процесі виховування молодого покоління постає чимало складних і водночас важливих завдань. Як виростити гармонійну особистість? На які моральні цінності зорієнтувати дитину? Як допомогти їй зберегти доброту, людяність, вірність своїм родинним витокам? Як підтримати допитливість вихованців і зробити процес навчання цікавим для них  і бажаним?
     Тому виховні заходи саме і розраховані на те, щоб допомогти у нелегкій  справі творення молодої гармонійної особистості.


МИ   ВІДСЬОГОДНІ - ГРОМАДЯНИ   УКРАЇНИ
     Громадянсько-патріотичне виховання - основа, на якій ґрунтується суспільство держави. Стати громадянином, тобто свідомим членом суспільства, відданим сином Вітчизни, дуже непросто. Громадянином не народжуються. Громадськість твориться з порядності, совісності, чуйності до чужого болю, здатності боротися проти несправедливості. Суть громадянськості – у вмінні й необхідності жити інтересами рідного народу, власної держави. Таким чином, виховувати в дитині громадянина – це означає навчати її жити заради Батьківщини.







НА   РУШНИКУ   ХАЙ   ДОЛЯ   КВІТНЕ
     Національне виховання - є пріоритетним аспектом виховної роботи у гуртку, зорієнтованим на українську культуру, мову, національно-патріотичні традиції. В основу національного виховання покладені принципи гуманізму, демократизму, наступності та спадковості поколінь. Головна мета національного виховання – набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкуванням духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування в дітях особистісних рис громадян України, розвиненої духовності та моральної культури.




НЕХАЙ   ЗАВЖДИ   КВІТУЄ   ДЕРЕВО   РОДИННЕ
     Родинне виховання - один із найважливіших аспектів у формуванні юної особистості. Останнім часом відроджуються давні родинні традиції. І це не випадково. Адже в сім’ї закладається духовна основа дитини, її мораль, самобутність національного світовідчуття та світорозуміння. Отже, правильне родинне виховання – запорука доброго розвитку не лише окремої особистості, але й українського народу. Тому без докорінного поліпшення родинного виховання не можна домогтися значних змін у суспільному вихованні молоді.












ДОБРОТА   ПОЧИНАЄТЬСЯ   З   ДИТИНСТВА
     Моральне виховання - завдання цього напрямку виховної роботи – сприяти розвитку у дітях таких якостей, як доброта, людяність, щирість, повага одне до одного. Вихованці мають відкрити для себе незаперечну істину: кожна людина, що приходить у світ, є унікальною особистістю. І цінність цієї особистості вимірюється перш за все її ставленням до своєї родини, друзів, оточуючих, батьківщини, народних традицій.





ЛАСКАВО   ПРОСИМО,   ЛЮБІ   ГОСТІ!
     Духовно-культурне виховання сприяє формуванню в дітях найвищих людських цінностей, духовних потреб.














У   НАРОДНОЇ   КАЗКИ   НА   ГОСТИНАХ
     Естетичне виховання передбачає розвиток у вихованців здатності відчувати прекрасне у навколишньому світі: природі, витворах мистецтва, людських стосунках; розвиває естетичний смак і художньо-творчі здібності












Немає коментарів:

Дописати коментар